Menu Close

שירה ומדריך הסלסה (המשך…)

טוב אז שלושתנו, שירה, אלון ואני גלית, נוסעים במהירות במרצדס הפתוחה של אלון לסטודיו שלו בהרצליה. הבירה ששתינו במועדון עוד נתנה את אותותיה ושלושתנו צחקקנו והתגרינו מהמחשבות על מה שעומד להתרחש…

אלון החנה את המכונית בחניה של וילה גדולה. נכנסנו למרתף הענקי ואלון הדליק אור אדום עמום. יכולתי לראות את רצפת הפרקט והמראות שכיסו כמעט כל קיר אפשרי. מוזיקה חרישית וקצבית של סמבה החלה להתנגן ושירה החלה להניע את אגנה בהתאם לקצב. בפינה לידינו הייתה ספת עור גדולה ואלון ואני התיישבנו בנוחות.

שירה המשיכה עם הריקוד ואנחנו התבוננו בה בהנאה. לאט לאט הפך הריקוד חושני יותר כששירה העבירה את ידיה על שדיה וליטפה את גופה. שירה פתחה כפתור אחר כפתור בחולצתה, חושפת חזייה אדומה המחזיקה בקושי את שדיה הגדולים. אלון ואני עודדנו אותה בקריאות התלהבות “כן שירה, עוד… עוד…”. החזייה נשרה לאט חושפת זוג פטמות ענקיות זקורות בעוד שירה ממשיכה להתנועע לקצב הסמבה והחלה לטפל במכנסיה.

אלון כרך את ידו סביבי וקירב אותי אליו. המיניות בחדר הייתה מדהימה והעקצוצים המוכרים מהפיטמות והכוס שלי החלו לטפס. אלון כאילו קרא את מחשבותיי והתיר את הקשר של חולצתי. החזייה נפתחה אף היא בעקבות החולצה ומיד השתחררתי משתיהן. ידיו הגדולות של אלון ציירו מעגלים על שדיי. אוי איך הוא ידע איך לגעת בי…. המעגלים היו גדולים בתחילה ואז כמו ספירלה קטנו והתקרבו לפיטמות הזקורות שלי. ואז חפן כל שד בידיו והחל ללוש אותם בתנועות עדינות אך בטוחות. הרגשתי בגן עדן…

בינתיים שירה הספיקה להוריד את הג’ינס ונשארה בתחתוניה הקטנים, ממשיכה להתנועע לקצב המוזיקה. בתנועות מלטפות ומגרות הורידה שירה לאט את תחתוניה, חושפת את הכוס המגולח שלה. לאחר מכן המשיכה שירה בריקוד האירוטי שלה תוך כדי ליטוף שדיה בידה האחת ואוננות בידה השניה.

שלחתי את ידיי לקידמת המכנסיים של אלון. כצפוי הבליטה במכנסיו העידה כי הזין שלו התאושש ומוכן לפעולה. פתחתי את החגורה והרוכסן ושיחררתי את הזין הזקור מבעד לתחתונים. מבלי להסס התכופפתי והכנסתי את קצה הזין לפי, מוצצת אותו בעדינות ומלקקת בלשוני את המקום הרגיש בתחתית הכיפה. רציתי להכניס יותר לפי אך הזין היה עבה מדי מכדי שאוכל לבלוע יותר ממחציתו. שמעתי את אלון גונח בהנאה בעודו מחליק את ידיו על שערי.

אלון ואני השתחררנו מהג’ינס והתחתונים כך שנשארנו שלושתנו ערומים ומחורמנים. שירה התקרבה אלינו, התיישבה מאחורי ושלחה את ידיה לשדי ולכוס שלי שהיה רטוב וחם. היא ליטפה בעדינות את הכוס והשד הרגיש שלי. מעולם לא הזדיינתי עם אשה וההרגשה בפעם הראשונה הייתה מופלאה. היא פשוט ידעה איך לגעת בי, צובטת את הדגדגן התפוח, לשה את השד עם הפיטמה הזקורה… ועד מהרה הגעתי לאורגזמה מטרפת בעודי ממלמלת בפה מלא הברות משונות.

התרוממתי והסתובבתי לעומת שירה, מלטפת אותה בתודה ומעבירה את ידיי על זוג השדיים המפואר שלה, לשה אותם היטב ומלטפת את הפיטמות הגדולות והמזדקרות בצורה מחוצפת קדימה. שירה קירבה את פניה ופיותינו נצמדו בנשיקה צרפתית לוהטת.

אורגיה עם אלון ושירה - אתר זוג הכרויות סקסאלון קם מהספה והזין המתוח שלו העיד כי הוא מת כבר לזיין. הוא השכיב את שתינו על הספה, שירה שוכבת מעלי והרגשתי איך הכוס שלה נמצא ממש מעל הכוס החם שלי. אלון התמקם בין הרגליים של שתינו בעוד רגלו השמאלית מחזיקה ברצפה.

הרגשתי איך הזין של אלון נכנס בקלות לכוס של שירה שגנחה בהנאה. אלון הוציא את הזין והכניס אותו כמה פעמים לכוס של שירה ואז הרגשתי אותו מרחיב את הכוס שלי. הזין העבה נכנס עד קצהו לכוס שלי שהיה רטוב כבר ורק חיכה לזין רציני שיטחן אותו. הייתה זו הרגשה נהדרת. עודדתי את אלון “כן… זיין אותי… תכניס לי את הזין שלך מותק…”.

אלון עבר שוב לזיין את שירה וכך בעודנו מתחבקות זיין אלון לסירוגין את שתינו. געשנו שלושתנו בתאווה בלתי נשלטת בעודנו צועקים קריאות עידוד מחרמנות אחד לשני. היה זה אחד מאותם רגעים שאת יודעת שלא ישובו במהרה. הקצב הלך וגבר, כמה חדירות לכוס שלי ואז חדירה לכוס של שירה. אלון החל להרביץ קלות לתחת של שירה בעודו מזיין אותה וזה רק הגביר את התאווה שלה. אלון החדיר אצבע לפי הטבעת של שירה ואז הרגשתי אותה מתפוצצת באורגזמה חזקה והנוזלים מהכוס שלה ניגרו על הכוס שלי.

התחרמנתי בטירוף. אלון עבר לזיין אותי ושירה שלחה יד מאחורי הרגל שלי והחדירה את אצבעה לתחת שלי. אלון המשיך לזיין בקצב גובר והולך והאורגזמה שלי לא איחרה לבוא, שוטפת אותי בגלי עונג בכל הגוף. אלון שלא יכול היה להתאפק יותר שלף את הזין שלו והחדיר אותו בין הכוס שלי ושל שירה, מגרה את הדגדגנים הנפוחים ממילא. כמה תנועות מהירות והוא ירה את מטענו בין שתינו בעודו צועק “כן, אוח אלוהים… אתן נהדרות…”

התאוששנו לאיטנו, התלבשנו ואלון החזיר אותנו הביתה. נפרדתי בנשיקה לוהטת משניהם וידעתי כי יהיה לכך המשך…

עליתי הביתה מותשת לגמרי אך לפני שנרדמתי הצצתי במחשב לראות אם יש לי הודעות חדשות באתר ההכרויות סקספאל הכרויות סקס בכיף. לא התאכזבתי אך על זה בפעם אחרת…

מקווה שנהניתם וגמרתם כמוני לפחות…

מאחלת לכם רק כיף, חרמנים וחרמניות יקרים שלי ושתזכו לחוות בעצמכם זיונים נהדרים ומהנים

אוהבת, גלית

10 Comments

 1. דניאל

  שלום לך!

  אני ואישתי גם חושבים על שלישיה/להתחלף, אבל אנחנו לא יודעים איך כל כך לגשת לזה…
  יש מתחזים… צריך זוג שיש איתו כימיה..

  יש לך טיפים? תודה,,

 2. admin

  היי דניאל

  אני יודעת שבאתר שאני משתמשת בו יש גם זוגות שמחפשים סווינגרים.

  העצה שלי היא להתכתב קצת ולראות שהם “נורמלים” ואז אפשר להפגש משהו לא מחייב ואם יש כימיה אז גם הפיזיקה לא תאחר לבוא….

  בהצלחה נשמה

  גלית

 3. בני

  היי אני צעיר סקסי חמוד שרירי שאוהב לפנק פתוח לכל, אז אם בא לך צרי קשר ב0549260060 בני.

 4. נוי

  אני יודעת שזה כבר מאוחר אבל למה את לא המשכת? את כותבת מעולה.. וכולם מחכים..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.