Menu Close

ראיון על הכרויות סקס עם “גלית”, בת 32 גרה ועובדת בתל אביב

ראיון על הכרויות סקס
ראיון על הכרויות סקס

גלית הייתה פעם מונוגמיסטית סדרתית. אך כאשר נרשמה לאתר SexPal, היא גילתה את העולם הממכר של הכרויות סקס.

מעולם לא התנסיתי בסקס מזדמן או באתרים של הכרויות סקס עד סקספאל . הייתי מונוגמיסטית סדרתית, עוברת ממערכת יחסים ארוכת טווח לזו הבאה. היו לי חברות שהתפנקו בסטוצים של לילה אחד. כנראה שהייתי אשמה בכך ששפטתי אותן מעט לחומרה. ראיתי רק את השליליות – את הקרוסלה העולה ויורדת של סטוצים ובחורים שלא מתקשרים שוב.

ואז באמצע 2014 בן זוגי זרק אותי. היינו רק שבעה חודשים יחד אבל הייתי רצינית, מאוהבת מאוד וששה חודשים של התנזרות מסקס בעקבותיהם. בקיץ הייתי צריכה משהו שיסלק את הכאב. אהבות גדולות לא מגיעות כל יום.

במקום “לצוד חבר”, לחפש העתק מדויק של האקס שלי, חשבתי לעצמי, למה לא לצאת לשם, ליהנות מההכרויות, להעביר צחוק טוב – ואם הרגשתי קשר, גם סקס טוב? יכולתי להינשא בעוד חמש שנים ואף פעם לא ניסיתי לפני כן. זו הייתה ההזדמנות שלי לראות על מה כל המהומה.

אז נרשמתי ב-SexPal .

זה די קל ושובב. את מכניסה תמונות שלך ומוסיפה קצת מידע אם בא לך. התחלתי עם שורה אחת “מתוקה תל אביבית”. זה שטחי, מבוסס אך ורק על משיכה גופנית, אבל זה מה שחיפשתי. את מחפשת ורואה את מה שיש שם. אם את רואה מישהו שמוצא חן בעינייך, את שולחת לו הודעה ומתחילה מערכת יחסים.

הדייט הראשון שלי ב- SexPal  היה עם מישהו שכבר ראיתי פעם בעוד אתר היכרויות – אותם הפרצופים צצים במספר אתרים דומים.” נער סקסי “היה בחור מגניב, הייטקי עם עבודה מדהימה. הוא הכיר את כל המסעדות המגניבות, המקומות הטובים ביותר, ובתור אחד שהיה בארץ רק מדי פעם, הדברים נעו מהר יותר מכפי שהיו צריכים להיות.

אחרי כמה דייטים, הוא הזמין לנו לילה במלון מפואר ליד ככר אתרים. פגשתי אותו בפאב תחילה וידעתי מהשנייה שראיתי אותו שהלב שלי לא נמצא בזה. הקשר לא היה שם בשבילי. אבל הוא היה בחור מתוק ששילם 600 שקל עבור החדר, ולמרות שמעולם לא היה מכריח אותי, זו הייתה הפעם הראשונה בחיי שהרגשתי מחויבת לקיים יחסי מין עם מישהו. התחלה לא טובה.

אבל SexPal ממכר. את מוצאת את עצמך גולשת שוב ושוב וממשיכה במשחק הסטוצים. האפשרויות פשוט נערמות. אני מתביישת לומר את זה , אבל לפעמים המשכתי לשלושה או ארבעה דייטים בשבוע. זה יכול להיות ל-pub מעבר לפינה, או איפשהו במקום מדהים – מועדון ברעננה , בית קפה בהוד השרון ורבים אחרים .רוב החבר’ה שפגשתי חיפשו סקס, לעיתים הם היו אחרי מערכת יחסים או בתוך קשר קיים.

עם SexPal גיליתי שאפשר לקיים סטוץ ואז להתרחק זה מזו מבלי להביט לאחור. זה היה משחרר. מין לא היה צריך להיות חייב להיות בהתחייבות, ומלווה בשאלות כמו “האם הוא האחד בשבילי?”. זה יכול להיות פשוט כיף…

לפעמים לא היה לי שום דבר משותף עם הבחור אבל היה באוויר ניצוץ מיני. “דני הגדול” היה אחד מאלו. ב-“חיים האמיתיים” הוא היה היזיז האולטימטיבי. הוא לא התאים לפוליטיקה שלי, לדעותיי, מעולם לא הייתי מציגה אותו בפני החברות. עם זאת, במיטה הוא היה נלהב, להוט, נמרץ. במשך זמן מה עשינו סקס כל כמה שבועות. “התימני המתוק” היה בחור חיובי נוסף. גיליתי על מה המהומה כשמדברים על מאהבים תימניים.

כן היו גם נקודות שליליות. זה יכול להרגיש קצת מייגע. לאן הולכים לעשות סקס? לא הרגשתי נוח להביא מישהו למקום שלי, כי אז הוא יידע איפה אני גרה, ואני גרה לבד. אם נחזור אליו, לא היה לי מושג למה לצפות.

את סומכת על אנשים שאת בקושי מכירה. אחרי כמה דייטים עם “ג’נטלמן מושלם”, הסכמתי לבקר בחדר המלון שלו בפעם הבאה שהוא היה בתל אביב . תמיד הקפדתי על סקס בטוח, אבל הוא התקשה להיכנס למצב הרוח עם הקונדומים והלך עד הסוף בניגוד לרצוני ברגע האחרון. למחרת בבוקר כתבתי לו טקסט זועם. הוא ענה שהוא ישלח לי 100 שקל לכדור הבוקר שאחרי. מעולם לא הרגשתי כל כך מושפלת.

בהרבה מקרים לא קיימתי יחסי מין. מבין עשרת הגברים שפגשתי בשנה, כנראה עשיתי יחסי מין עם נאמר 30-40 אחוז. בדרך כלל יצאתי מהבית עם גישה פתוחה לכל אפשרות, אבל כשהדייט שלי הגיע, לא רציתי לראות אותו שוב, קל וחומר לראות אותו עירום. לא היה שום ניצוץ, או שהוא היה משעמם או גס או סתם דוחף מדי.

דייט אחד רדף אותי בדרך למכונית שלי בניסיון לדחוף את לשונו בגרוני. דייט אחר, שהתחיל בהבטחה, התהפך אחרי המשקה השני שלו, שפך עלי כוס יין בלי להתנצל , וקטע אותי בכל פעם שדיברתי.

עם SexPal את יכולה לבלות ימים , ובמקרים מסוימים, שבועות או יותר; החלפת מסרים, טקסטים, מכינה את עצמך ומשלימה את הפערים בדמיונך. כשאתם בסוף נפגשים, שניכם השקעתם כל כך הרבה והעליתם את רף הציפיות שלכם.

במובנים מסוימים SexPal יכול אפילו לפעול נגד הסיכוי שתמצאי בן זוג. פגשתי בחור אחד שיכול היה להתמודד על המקום של חבר. “איתן” היה לוהט, מצחיק, דיבר ארבע שפות – הכל ברשימת המשאלות שלי. הדייטים שלנו לא היו מפולצנים – כנראה שהשקענו משהו כמו מאתיים שקל בינינו – אך בכל פעם שפגשתי אותו, הלחיים שלי ממש היו כואבות מכל כך חיוכים.

יצאנו לחמישה דייטים בלי סקס, רק נשיקה וחיבוק. ואז, לילה אחד, הוא הגיע לבית שלי מריח מאלכוהול וכנראה היי ממשהו. המין נגמר תוך שניות – אנטי-קליימקס מאסיבי אחרי הצטברות שכזו. מעולם לא התראינו יותר. אם היינו פוגשים אחד את השני בדרך אחרת, לא דרך אתר הכרויות סקס, זה יכול היה להיות פשלה, התחלה מביכה אבל יכול היה להימשך.

ב-SexPal הכל אפשרי , תמיד יש יותר, את ממשיכה הלאה. את מתחילה לגלוש שוב, הוא מתחיל לגלוש – ואת יכולה לראות מתי מישהו היה באתר לאחרונה. אם חלפו חמישה ימים ללא העברת הודעות ביניכם, זו היסטוריה.

אני לא נמצאת בסקספאל עכשיו. לפני ארבעה חודשים פגשתי גבר, “שמשון”, דרך SexPal ובהתחלה המשכתי לראות אותו ולצאת עם אחרים. כעבור זמן מה הוא רצה להיות יותר רציני. הוא מבוגר ממני ולא רוצה לבזבז זמן עם SexPal יותר. היה לי סטוץ אחרון עם “הצרפתי שלך” ואז קיבלתי החלטה להפסיק.

אז מה נתן לי SexPal? הייתה לי ההזדמנות לחיות את הפנטזיה של “סקס והעיר הגדולה”. זה גרם לי להיות פחות שיפוטית ושינה גם את היחס שלי למונוגמיה. פעם הייתי מחויבת לזה – עכשיו אני חושבת, אם זה רק סקס, סטוץ חד פעמי, מה הבעייה? אני פתוחה יותר לרעיון של מערכות יחסים פתוחות ואפילו סווינגריות, וזה דבר שלעולם לא הייתי מצפה לו…

יחד עם זאת, כל הדייטים והסטוצים לימדו אותי את הערך של חיבור אמיתי. זה די ברור כשיש לך את זה, ובדרך כלל אין לך את זה. אני לא שמחה לציין זאת, אבל סקס שעושים כשנמצאים בזוגיות מנצח סקס מזדמן. כן, הציפיה של פגישה עם מישהו חדש – מיטה חדשה, גוף חדש – יכול מידי פעם להיות נהדר. אולם לעיתים קרובות, את מוצאת את עצמך כמהה לבן זוג נחמד שאוהב אותך ומתייחס אליך יפה. 


“תגובת אתר SexPal”

sexpal.co.il

SexPal – הכרויות סקס וסטוצים

ב- SexPal יש לנו גישה חיובית להכרויות סקס או סטוצים ברשת. הכרויות סקס צריכות להיות מהנות, לא כבדות, וזו הסיבה שבסקספאל יש עשרות אלפי חברות וחברים, פנויים או שנמצאים בקשר, אבל אוהבים לצאת לדייט עם סקס או לנהל רומן.

הגישה המהנה והקלילה שלנו פירושה שאתם פוגשים בני/בנות זוג מתאימים לכם שפשוט נהנים ממין. כאשר הרבה נשים וגברים מצטרפים מדי יום, SexPal הוא אתר ההיכרויות סקס המבטיח בארץ. פשוט אין חובה למערכת יחסים רצינית כדי להיכנס למיטה. הצטרפו כבר היום לסקספאל על ידי יצירת פרופיל בחינם והתחילו למצוא את מה שאתם באמת רוצים.


המשך לסיפורי סקס נועזים

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.