Menu Close

איך לפנות לבחורה באתר הכרויות

בחורה מקבלת קרוב ל-100 פניות ביום באתרי הכרויות. גם אם היא הייתה רוצה להקדיש 2 דקות לכל פנייה, לעבור על הכרטיס של הבן אדם ולהחליט משהו לגביו, היא צריכה כ-200 דקות. מעל ל-3 שעות ביום! ואם יום אחד היא לא נכנסה לאינטרנט, אתה בוודאי מבין לאיזה כמויות זה מצטבר. ברור שהיא לא תיכנס לכל הודעה אחת אחת, אלא תבחר את אלה המושכות אותה ביותר ואת השאר תמחוק ישירות, הרבה לפני שהספיקה בכלל להסתכל על בעל ההודעה.

הנה כמה כללים לניסוח פנייה שתמשוך את הבחורה, כך שהיא תרצה לענות עליה

א. אל תציע לה הצעות מכל סוג שהוא בהודעה הראשונה, היא לא תסכים. היא צריכה קודם להתעניין בך ואז ולהתחיל לשקול כיצד היא רוצה להתקדם הלאה.

ב. הימנע מהודעות נדושות כמו “מה נשמע?”, “בא לך לדבר?”, “את מוצאת חן בעייני” וכו’. כאשר אתה שולח הודעה כזאת, ברור לה לחלוטין שאתה לא בחנת אותה, לא שמת לב אצלה לשום דבר, אתה אפילו לא רואה עם איזה בן אדם אתה מדבר ומה מייחד אותו. אתה פשוט יורה לכל הכיוונים, בתקווה לפגוע במישהי שתענה. אם אתה לא יודע מה מיוחד בה, למה אתה רוצה אותה? זה אומר לה שאתה סתם מחפש טרף קל בלי להתעניין בכלל בבחורה. היא רוצה שאתה תשים לב אליה, ותרצה אותה גם מעבר לעיניה היפות.

ג. כדי שהיא תרצה לדבר איתך, היא צריכה להתעניין ולהסתקרן כבר בהודעה הראשונה. לשם כך, תסתכל טוב טוב בתמונה שלה, תקרא את הפרטים שלה ותיתפס למשהו אחד ששמת לב אליו. זה יכול להיות משהו בלבוש, משהו בהרגלים או בעיסוקים שלה. כאשר תכתוב לה את ההודעה, תראה ששמת לב לאחד הפרטים האלה, תעביר עליו ביקורת קלה בהומור. לדוגמא, לבחורה שאוהבת לאכול סושי, אפשר לשלב בסוף ההודעה: ” והסושי אומר לי עלייך משהו מעניין”.

ד. אל תשאל שאלות בהודעה הראשונה. במקום זה עדיף לתת הערה או להעביר ביקורת על משהו שקשור אליה. זה מעורר הרבה יותר חזק את הרצון להגיב, מאשר שאלות של מישהו שמתעניין בך, אבל אין לך מושג מי הוא אפילו. ההודעה שלך צריכה למשוך תשומת לב ולהיות מאתגרת, המחשבה שצריכה לעבור אצלה בראש כאשר היא קוראת את ההודעה שלך, היא: “איך הוא העיז לכתוב כזה דבר? למה הוא בכלל התכוון?! עכשיו אני אענה לו!!!”.

ה. אל תכתוב בהודעה הראשונה רק עליה ואל תכתוב בהודעה הראשונה רק על עצמך, שלב.

ו. אל תכתוב בהודעה הראשונה שום דבר על סקס, מספרי טלפון, מסנג’ר, פגישות. ההודעה נועדה למשוך תשומת לב ולהתחיל בתקשורת עד שתתגבש גם לך וגם לה, דעה אחד על השני. אם אתה מציע לה הצעות, בלי שהספקת לדבר איתה בכלל, להרגיש אותה בתור בן אדם ובת שיח, זה נראה קצת מוזר ומרתיע.

ז. חוש הומור ושנינות תמוד מבורכים. מותר להשתמש בהגזמות והקצנות בצורה קלילה ומצחיקה, כאשר ברור שאתה לא דורש ממנה משהו בצורה רצינית, אלא מדבר בקלילות. לדוגמא: “בואי נדבר ונוכל להכיר, להיפגש, להתאהב, להתחתן, להוליד ילדים, לריב, להתגרש? בעצם אולי עדיף שלא נדבר, אבל אם את מתעקשת, אז ברור שלא אוכל לסרב לחיוך שלך”.

ח. תראה שהערכת אותה על משהו, אבל בצורה עדינה ולא בצורת מחמאה ישירה. זה צריך להיות משהו שמצאת בכרטיס שלה. לדוגמא: “אני אוהב כאשר לבחורה יש טעם טוב בסרטי קולנוע”.

נתתי לך כאן רק את הקווים המנחים, כמעט וללא דוגמאות, על מנת שתלמד ליצור לכל בחורה את ההודעה הייחודיות שתאים לה ותסקרן אותה. תצמד לכללים אלה ועם נסיון תוכל להתחיל היכרות באינטרנט בצורה שאף אחת לא תוכל לסרב לך.

באדיבות יגאל שטארק
המרכז לאומנות הפיתוי
www.Articles.co.il – מאמרים לשימוש חופשי
 

היי, מה את אומרת על סקס במצלמה ??

כל בחור פנוי שאי פעם נרשם לאתר היכרויות באינטרנט, מכיר את התסריט הבא: אתה ממציא שם משתמש וסיסמא, אחר-כך ממלא טופס (שלושה עמודים שאלות אמריקאיות ועוד עמוד של שאלות פתוחות) עם הפרטים הכי חסרי משמעות עליך, כמו איזה צבע אתה אוהב, אם גידלת פעם דג, מהו סוג המוסיקה הקלאסית האהוב עליך (אתה בכלל שונא מוזיקה קלאסית!) וכמובן, אתה חייב לספר על עצמך בלא פחות מ-1000 תווים (יאללה, תנו כבר לסרוק את התמונה – מהטירונות כמובן. אחר כך כבר השמנת). אבל זה רק השלב הראשון. החלק הבאמת קשה, לעתים מתיש, שאמור להשיג את המטרה שלשמה אתה כאן, הוא הנסיון הבלתי פוסק לפנות בהודעות פרטיות לבנות המין היפה הגולשות אף הן באתר, כדי למצוא בתוך כל שוק הבשר הזה את אותה אהבה שאתה כל כך מחפש. אז אתה פונה שוב ושוב, שולח עוד הודעה ועוד הודעה, ולא מבין למה מתוך 100 פניות שאתה שולח ביום – רק 10 נענות, במקרה הטוב.

גברים, יש לי חדשות בשבילכם: אנחנו לא משיבות לכל אחד. כן כן. ממש כמו בחיים האמיתיים, גם כאן אנחנו עושות סינון. עוד לפני שאנחנו מסתכלות בכרטיס שלכם (וכן, בניגוד אליכם אנחנו באמת מסתכלות בו ולא סתם יורות לכל הכיוונים בתקווה שמישהו יענה) – אנחנו קוראות את ההודעה ששלחתם. נימוס, עברית תקינה וחוש הומור הם רק מקצת התכונות שצריכות לאפיין את ההודעה הזאת, כדי שבכלל נקדיש לכם זמן – ונבדוק, למשל, איך אתם נראים ומה הגובה שלכם או אם יש לכם תואר ראשון או שני.

להלן כמה כללי יסוד לניסוח הודעה פרטית שתזכה למענה באתר הכרויות:

אל תפנה אליה לפני שקראת את הפרטים שלה. לא פעם קרה לי, שפנה אליי גבר המגדיר את עצמו כמעשן, כאשר אני מציינת במפורש שחשוב לי שהחצי השני לא יעשן. מקרה אחר: אני כותבת שאני מחפשת גברים גבוהים, 1.80 מ’ לפחות, וכאשר פונה אליי בחור המתנשא לגובה מטר שישים – הוא נעלב כי “פסלתי אותו בגלל הגובה”. הכי מעצבן הוא כמובן המקרה הנדוש בו בחורה מגדירה את עצמה כמחפשת גבר לקשר רציני בלבד, ומקבלת פנייה בסגנון – “מה העניינים? אני נשוי ומשועמם, בא לך לדבר?”.

תראה לה שקראת את הפרטים שלה. כדי שהיא תרצה לדבר איתך, היא צריכה להתעניין ולהסתקרן כבר בהודעה הראשונה. לשם כך, תסתכל טוב בתמונה שלה, תקרא את הפרטים שלה ותיתפס למשהו אחד ששמת לב אליו. זה יכול להיות משהו בלבוש, משהו בהרגלים או בעיסוקים שלה. כאשר תכתוב לה את ההודעה, תראה ששמת לב לפרט הזה: לדוגמא, לבחורה שאוהבת לאכול סושי, אפשר לשלב בסוף ההודעה: “- והסושי אומר לי עלייך משהו מעניין”.

אל תגזים ואל תפזר מחמאות. הודעות כמו “את מדליקה אותי” או “את עושה רושם של בחורה ממש מיוחדת” לא נשמעות אמינות במיוחד. כאשר אתה שולח לבחורה הודעה כזאת, ברור לה לחלוטין שאתה לא בחנת אותה, לא שמת לב אצלה לשום דבר, אתה אפילו לא רואה עם איזה בן אדם אתה מדבר ומה מייחד אותו. אם אתה לא יודע מה מיוחד בה, למה אתה רוצה אותה? זה אומר לה שאתה סתם מחפש טרף קל.

בהודעה ראשונה לא מציעים שום הצעות. אל תציע לה להיפגש איתך או לעשות כל דבר אחר כאשר אתה פונה בפעם הראשונה. זה מרתיע ומשדר חוסר רצינות. זכור: כדי שבחורה תיענה להצעה שלך, היא קודם כל צריכה להתעניין בך. לך זה אולי מובן מאליו שאתה הגבר הכי מושלם שכל אשה היתה רוצה (עובדה שלא- אתה באתר הזה!) – אבל לה זה לא. כאן המקום גם להדגיש כי בהודעה הראשונה, ובכלל בהתכתבויות מסוג זה, אין לכתוב ולו ברמז שום דבר שקשור לסקס. אם אתה מחפש סקס, יש אתרים שנועדו במיוחד למטרות אלה. כנס אליהם.

אל תשאיר את מספר הטלפון שלך, ואל תבקש את שלה. היא לא תתן לך את המספר שלה- זה לא ברור לך? אם לא, נשאל את השאלה הבאה: נכון שלא היית רוצה להכיר מישהי שנותנת את מספר הטלפון שלה לכל מי שרק מבקש? אז אל תבקש אותו. וכמובן, הרגל מגונה של בחורים רבים הוא לכתוב בהודעה ראשונה מספר טלפון ולצרף את המלל “תתקשרי אליי”. מה בדיוק גורם לך לחשוב שהיא תתקשר אליך? היא לא מכירה אותך בכלל. גם אתה לא צריך להציג את עצמך כזונת טלפון שמחלקת מספרים לכל עבר.

אל תכתוב בשגיאות כתיב. כל בחורה איכותית נכבית מזה באותו רגע (או שזאת רק אני?). “עם בא לך אז תחזירי אלייי” > אם אתה יודע שיש לך נטייה לכתוב בשגיאות או פשוט לא לשים לב, גם אם אתה לא רואה בזה חשיבות עליונה, תעשה הגהה לפני שאתה שולח את ההודעה. אתה תראה שהרבה יותר בנות יחזרו להודעות שלך.

אל תכתוב עם יותר מדי סימני שאלה/סימני קריאה. שולי ככל שזה נשמע, אבל זה בעצם ההמשך של הסעיף עם שגיאות הכתיב. אין מה לעשות, בעולם הוירטואלי האלמנט הראשון שמותיר רושם על הצד השני – מלבד התמונה שלכם כמובן – היא הדרך שבה אתם מבטאים את עצמכם. הודעות כמו “מה המצב???” או “אני רוצה להכיר אותך!!!!” משדרות ילדותיות ונותנות “הרגשה של קופי-פייסט” – כלומר, שאין לך מה לומר ואתה שולח לכולן את אותה הודעה – שוב, בתקווה שמישהי תענה במקום לאתר באמת את אותה בחורה שתרצה לצאת איתה.

חוש הומור ושנינות תמיד מבורכים. מותר להשתמש בהגזמות והקצנות בצורה קלילה ומצחיקה, כאשר ברור שאתה לא דורש ממנה משהו בצורה רצינית, אלא מדבר בקלילות. לדוגמא: “בואי נדבר ונוכל להכיר, להיפגש, להתאהב, להתחתן, להוליד ילדים, לריב, להתגרש… בעצם אולי עדיף שלא נדבר, אבל אם את מתעקשת, אז ברור שלא אוכל לסרב לחיוך שלך”.

ורק זיכרו: אמנם אתם בסך הכל יושבים מאחורי מסך קטן, אבל גם כאן – אין הזדמנות שניה להשאיר רושם בפעם הראשונה.

באדיבות רונית בר
אתר הטיפים tips4u

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.