Menu Close

זיון כפול (סוף)

כך אני עומדת בג’קוזי וחום המים ברגליי מתערבב עם תחושת הקור של השמפניה הנוזלת על שדיי וניגרת על הכוס הלוהט שלי. הבטתי בשני החתיכים ההורסים לידי, אורן וליאור והודיתי לממציא האינטרנט על שזימן לי אתר הכרויות סקס כזה שנתן לי הזדמנות נהדרת לחוות הנאה כל כך גדולה.

אורן הושיב אותי על שפת הג’קוזי כשרגליי משכשכות במים. ליאור החל ללקק שד אחד בעודו מחבק אותי ומעסה את השד השני בידו. ליאור התיישב על ברכיו בתוך המים כך שראשו נמצא בדיוק מול הפתח המצפה שלי. הוא אחז בידיו בחוזקה בשני פלחי ישבני והחל ללקק את הכוס שלי מלמטה למעלה בקלילות. ההרגשה שלי הייתה ממש מופלאה. רציתי שהרגע הזה לא ייגמר לעולם.

ליאור המשיך למצוץ את פיטמתי, יונק אותה לפיו ולש את השד השני בידו החזקה. אורן החל להתקדם למעלה ופיו נצמד ביניקה ארוכה לדגדגן התפוח שלי. השניים לא הרפו ממני במשך זמן שנדמה לי כנצח עד שאורן החדיר את אצבעו לפי הטבעת שלי ואורגזמה שמיימית שטפה את גופי, ואחריה עוד אחת ועוד אחת….. גנחתי בקול רם כל כך שחששתי שגם השכנים ישמעו אותי.

זיון חלומי באמבטיההתיישבנו שלושתנו להרגע על שפת הג’קוזי, אורן מילא שוב את כוסות השמפניה ושלושתנו שתינו וצחקנו. הייתה מין קלילות באוויר מהולה בחרמנות של שני הבנים שזיקפתם העידה שהם מוכנים להמשך….

וההמשך לא איחר לבוא. ליאור ואורן התיישבו על שפת הג’קוזי ואורן הושיט לי בקבוק שמן מסאג’ בשתיקה. הבנתי מייד את כוונתם והתחלתי להשפריץ בנדיבות את השמן על הזין של אורן, מתיזה גם על ביטנו השרירית ודואגת שיגיע גם לביצים התפוחות. לאחר מכן המשכתי לתת טיפול דומה לזין של ליאור.

הנחתי את הבקבוק והתחלתי ללטף את שני כלי הזין שעמדו מולי לתפארה, מאוננת להם בתנועות בטוחות מעלה מטה ונהנית מהבעת העונג שהתפשטה על פניהם. חפנתי בכל יד את הביצים של שני הגברים המיוחמים ומשמשתי אותן בעדינות.

ליאור תפס אותי במותניי ומשך אותי לעמוד מולו. הוא קרב אותי אליו בעוד אורן מעביר רגל ימין שלי מעל רגלו של ליאור ולאחר מכן עבר לצד השני והעביר גם את רגלי השניה. הזין המבריק והמתוח של ליאור היה בדיוק מול הכוס שלי. ללא מילים החלקתי עליו והרגשתי אותו ממלא את מנהרת האהבה שלי לכל אורכה בעודי מתיישבת בחיקו של ליאור. גנחתי בהנאה לא נשלטת.

ליאור שלח את ידו ומצא את בקבוק השמן. הוא התיז כמות נכבדה על השדיים הרוטטות שלי ולאחר מכן החל למשש אותן בכפות ידיו הגדולות, מקיפות ומעסות, לוחצות בתקיפות ומנסות ללא הצלחה לתפוס את הפיטמות הזקורות והחלקלקות.
מרוב שהייתי עסוקה בזיון המהנה עם ליאור, לא הבחנתי באורן שבא מאחוריי עד שהרגשתי את הזין שלו נלחץ לגבי, חזהו נצמד אלי מאחור וידיו משוטטות על ביטני ופנים ירכיי. הזמזום הנעים של מנועי הג’קוזי לא הצליח להתגבר על קולות התאווה בחדר. “כן זיין אותי” קראתי בעוד ליאור גונח בקול רם.

האצבעות המשומנות של אורן הגיעו לדגדגן שלי והחלו לעסות אותו ואת הזין של ליאור שפעם בתוכי. זה היה יותר משיכולתי לשאת ואורגזמה חזקה סחפה אותי לגבהים שטרם היכרתי.

אורן הסיר את ידיו ואחז בתחת שלי שעלה וירד נמרצות. הרגשתי את קצה הזין המשומן של אורן נלחץ לפי הטבעת שלי. “לא, לא” רציתי לזעוק אך הייתי כל כך שקועה בתענוג האורגזמי שלי שהמילים פשוט לא יצאו מהפה. אורן המשיך ודחף את הזין המשומן לתחת שלי בתנועות קצרות ואיטיות. הרגשתי מוזר, מעולם לא נתתי לאקס שלי לחדור לי מאחור אבל הנה אני פה עם שני גברים משגעים, מזדיינת איתם כאילו אין מחר והזיון האסור מאחור פתאום נראה לי כל כך מחרמן.

זיון בג\'קוזי - הבלוג של גלית היכרויות סקסאורן וליאור היו סבלנים ותיאמו את תנועותיהם. בכל פעם שאורן דחף את הזין שלו עמוק לתחת שלי, נדחפתי יותר והשתפדתי על הזין של ליאור. דמיינתי איך הם מרגישים אחד את הזין של השני מבעד למחיצה הדקה…

במשך דקות ספורות שנידמו כנצח עליתי וירדתי על שני האיברים שמילאו את שני פתחיי בעוד ליאור ממשיך למזמז את השדיים שלי שקפצו בקצב הזיון. בהתלהבות הולכת וגוברת החלו הבנים להגביר את הקצב. שלחתי את ידיי לאחור והחלתי להכות בתחת המוצק של אורן שהמשיך לפמפם אותי מאחור.

ההנאה שלי לא ידעה שובעה. מעולם לא חוויתי חוויה שמתקרבת לזו. הרגשתי איך אני מתקרבת לשיא נוסף. זרקתי את ראשי לאחור ואורן החל לנשק את צווארי ולבסוף שפתינו התלכדו לנשיקה צרפתית ממושכת.

ליאור גמר ראשון בגניחה קולנית. הרגשתי את המטען שלו נורה לתוכי במטחים קצובים. שניות ספורות לאחר מכן גם אורן ירה את זרעו לרקטום שלי בתנועות קצובות. זה היה יותר מידי בשבילי ושתי אורגמות רצופות טילטלו את גופי וסחטו מגרוני הברות שלא היו מביישות אף סרט כחול.

לאחר שהתקלחנו ונפרדתי מהבנים בנשיקה, נכנסתי למאזדה ונסעתי לביתי, משחזרת את אותו ערב מופלא בו הגשמתי את הפנטזיה שלי של זיון כפול.

ושוב תודה לאתרי האינטרנט שנותנים לי הזדמנות לחוות סטוצים כל כך משגעים.

בפעם הבאה אשתף אתכם בהכרויות סקס שהייתה לי עם שירה ומדריך הריקוד שפגשה באינטרנט….

אוהבת אותכם, ביי

גלית

8 Comments

 1. אהבתי!!

  שיחקת אותה עם הבלוג !! ממש אהבתי את מה שכתבת…נראה לי ממש תענוג לטעום אותך!?!?

 2. אבי חיים

  אני רווצה לזיין לה ת’צורה ולהכניס לה חזקקקקקק !
  למצווץ לה !!!
  כוסית אחושרמוטה

 3. כוסון שמזיין אחלה

  אממ…טעימה!
  השדיים שלך מרגישות נפלא,הידיים דלי נוגעות בך
  והזין שלי בנוי בשבילך!!
  כוסית ,הורסה,זונה שלי!
  רק ללקק אותך יעשה לי גניחות..
  מכירה דוגי?

 4. נעמה

  גלית שתהיי בעניינים חירמנת אותי יותר מסרט פורנו ואני בת !
  אאאאאח ‘ ימחרמנת מתי הסיפור השני ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.