Menu Close

זיון כפול (חלק שלישי…)

אורן ואני, ערומים כביום היוולדנו הלכנו יד ביד לחדר האמבטיה שם חיכה לנו ליאור שהזין הזקור שלו העיד על חרמנותו הרבה.

היה זה חדר האמבטיה המפואר ביותר שראיתי. החדר היה בגודל של חדר שינה ובמרכז עמד ג’קוזי ענק, מלא קצף מבעבע כשהמנועים מזמזמים ומרעידים את הקצף שעל פני המים. בחדר היה אור רך של נרות שריצדו בפינות החדר והפיצו ריח יסמין נעים.

ליאור שלף משום מקום שלוש כוסות יין גבוהות והגיש לנו כוס לכל אחד. ואז הרים בקבוק שמפניה מכד הקרח ומזג לכל כוס מנה גדושה של שמפניה צוננת. “הם ממש חשבו על הכל” עברה בראשי מחשבה.

זיון כפול (אילוסטרציה) - הכל תודות לאתר סקספאל הכרויות סקס

השקנו כוסות ובאמירת לחיים לגמנו מהשמפניה המצויינת. המשקה תרם למצב הרוח המרומם שלי. הנחתי את הכוס וחשבתי “סטוץ כזה לא היה וכנראה גם לא יהיה לי בחיים”. תפסתי את הזין של אורן בידי האחת ואת הזין של ליאור ביד השניה והובלתי את שניהם מצחקקים למדרגות הג’קוזי. הם הניחו את הכוסות וכולנו נכנסנו לג’קוזי הרחב, מצחקקים כמו ילדים.

התיישבתי בתוך המים המבעבעים, מרגישה את זרנוקי המים מכל הצדדים מדגדגים את עורי. הגברים התיישבו על שפת הג’קוזי, מביטים בי בחיוך ואז שמתי לב ששניהם משפשפים אחד את הזין של השני. “לא הם לא הומואים” אמרתי בליבי אבל באוירה פנטזיונית כזו הכל נראה אפשרי. קירבתי את ירכיי לאחד הג’טים בדופן הג’קוזי. הרגשתי עקצוץ נעים עובר בחלק הפנימי של ירכיי. עמדתי על ברכיי וקירבתי את הרגליים לג’ט המבעבע. הרגשתי מעין ויברטור מסוג חדש מלטף את הכוס שלי בנחשולי מים חמים. הרגשתי את החום עולה מהירכיים כלפי מעלה והפיטמות שלי שהיו מעל המים הזדקרו בחוצפנות

אורן שנכנס בינתיים למים הצמיד את חזהו לגבי ושלח את שתי ידיו מאחור למעוך את שדיי ולמולל את הפיטמות המגורות באצבעותיו בעוד אני מרגישה את הזין שלו מתחכך מתחת לפי הטבעת שלי. אורן נישק אותי בעורף, ליקק את תנוך האוזן שלי ונשף באוזני, פעולה שמחרמנת אותי במיוחד.

ליאור נע על שפת הג’קוזי וקירב את הזין שלו שעמד כעת במלוא גאוותו אל מול פניי. לקחתי את כיפת הזין בפי בעודי מחזיקה ברגליו של ליאור. הכוס שלי המשיך להעביר עיקצוצים בכל גופי בקצב מוגבר בגלל זרם המים המענג וכן ידו של אורן מאחור שהחדיר לתוכו שתי אצבעות ומולל את הדגדגן שלי באגודלו. הרגשתי את האורגזמה נבנית והולכת בעוד אני מוצצת בחוזקה את הזין המפואר של ליאור. גמרתי בעוצמה רבה בעודי רוצה לצעוק אך רק ממלמלת עקב הזין של ליאור שמילא את פי.

בשלב זה גנחנו ליאור ואני. חפנתי את הביצים שלו ומיששתי אותם בזהירות. הרגשתי איך הזין שלו מתמתח עוד יותר וממלא את פי. האוירה בחדר הייתה מחושמלת. אורן הכניס את קצה הזין שלו לכוס הרוטט שלי והחל לזיין אותי לאט. העברתי את לשוני על הזין של ליאור שמילא את פי בעודי יונקת אותו לתוכי.

בתנועה חזקה הרים אורן את מותניי כך שעמדתי מכופפת מול ליאור והתחת שלי בולט למעלה. אורן לא היסס והכניס את הזין שלו בתנועות מהירות לכוס שלי מאחור. כעת גנחנו שלושתנו וריח חריף של סקס עמד באויר. רגע לפני שליאור עמד להתפוצץ, הוא הרים את ראשי ממפשעתו ויישר את גבי. הזין של אורן נשמט מתוכי.

ליאור קירב את פיו לשפתיי ונשק להן ברכות. לפתע הרגשתי נוזל קר נשפך על צווארי וניגר על שדיי וממשיך לירכיי. הייתה זו השמפניה ששפך ליאור.

המשך יבוא…. תזדיינו בסבלנות…..

3 Comments

  1. אסף

    איך זה? אני ממש רוצה לעשות את זה… אני ממש רוצה לגעת ושימצצו לי.. אולי יצא משהו מה את אומרת? למצוץ לי את הזין וללקק לי את התחת אוה אוה ניגנח יחד!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.