Menu Close

זיון כפול (המשך…)

אז אתם זוכרים את הסיטואציה? אני נמצאת בדירת הרווקים, עדיין לבושה עם שני גברים ערומים הורסים, כורעת על ברכי ומוצצת בהנאה את הזין של ליאור בעוד אורן שוכב מתחתי ומענג אותי בלשונו…..

לאט הכנסתי את הזין של ליאור לפה, משחקת עם הלשון לכל אורכו, וביד אחת מהדקת את האחיזה בבסיס הזין עם הקצב. ביד השנייה התחלתי למשש את הביצים שלו שהתכווצו מהנאה. מידי פעם ירדתי עם הפה ומצצתי אחת מהן. ליאור נאנק בקול רם ופתח את רוכסן השמלה שלי עד לתחתונים

אורן שידו האחת מחזיקה את תחתוני החוטיני האדומים שלי ולשונו משחקת בדגדגן המגורה שלי, הושיט את ידו השניה ומשך את השמלה למטה. מיד השתחררתי מהשמלה רגל אחר רגל בועטת אותה הצידה. בינתיים ליאור הצליח לפתוח את החזייה שלי ומהר מאוד גם היא נזרקה הצידה, חושפת את שדי הזקורות ואת הפטמות שהיו מגורות כל כך שזה כמעט כאב.

גבר ערום, פנטזיית הזיון מיומנה של גלית (הכרויות סקס)

התחלתי להגביר את הקצב במציצה של הזין הזקוף של ליאור ושפשפתי את בסיסו ביד אחת. ליאור גנח וצעק “כן תמצצי את הזין שלי…. כן…. זה טוב… אח…”.

אורן המשיך למצוץ את הכוס הרטוב, הלשון שלו מלקקת את הדגדגן הלוהט שלי. יד אחת שלו נשלחה למעלה ממששת את השד שלי ואצבעותיו ממוללות את הפיטמה, כשכבר חשבתי שלא יכול להיות יותר טוב עשה אורן דבר מפתיע. הוא הכניס שתי אצבעות של ידו השניה לכוס הלוהט והרטוב שלי ולפתע החדיר אותן לתחת שלי. התחלתי לגמור ברעידות לא נשלטות. שלחתי אצבע לתחת של ליאור שהזין שלו עוד תקוע בפה שלי והרגשתי איך הוא מיד גומר ושופך את מטענו לגרון שלי. המשכתי לינוק בולעת הכל בשקיקה.

לאחר רגע התרוממתי, עדיין עם התחתונים הרטובים לגופי , ליאור קרב אותי לגופו כך ששדיי נצמדו לחזה החלק שלו ופיו מנשק אותי בתודה.

הסתכלתי על אורן שהתיישב על הרצפה, הזין שלו עומד כמו תורן מיותם. “מסכן שלי” אמרתי וכרעתי ללטף את האיבר הבולט שלו. אורן התרומם ומשך אותי איתו. הוא היה בחור שרירי וכשהרים אותי על שולחן העץ הכבד נדמה כי לא התאמץ כלל. הוא קרע בתנועה מהירה את התחתונים שלי, הרים את רגלי מעל כתפו וקרב את הזין הנפוח שלו לכוס שלי. חשבתי שיחדור מייד אך לו היו תוכניות אחרות. הוא אחז בידו את הזין והצליף על הפתח הרטוב שלי. הרגשתי איך האורגזמה הבאה מתקרבת. התחננתי בפניו “תכניס לי אותו, זיין אותי” אך אורן בשלו, מצליף על החור ועל הדגדגן במיוחד.

ליאור שחזרה אליו נשימתו והזין שלו התרכך מעט, טיפס על השולחן והתיישב ברגליים פשוקות מאחורי. הוא שלח את שתי ידיו הגדולות לשדיים הרוטטות והמייחלות שלי והחל ללוש אותן בתנועות מעגליות ונמרצות.

ואז אורן החדיר באיבחה אחת את הזין העומד שלו מלוא אורכו לכוס הלוהט שלי. אוח…. זה הרגיש כל כך טוב. הוא השאיר אותו בפנים, נותן לי להתרגל לגודלו המכובד ואז החל לפמפם במרץ. הוא הכניס והוציא אותו בתנועות מהירות. הנשימה שלו ושלי נעשתה מהירה יותר בעוד גופותינו המיוזעים נעים לקצב הזיון המדהים הזה. הרגשתי איך הזין של ליאור מאחורי שנעמד שוב משתפשף בפלחי ישבני בעוד פיו מנשק את צווארי וידיו מוחצות בכוח את השדיים הכבדות שלי. ואז ליאור הוריד יד אחת ומצא את הדגדגן שלי באצבעו. הוא החל ללטף אותו באצבע אחת ואז מולל אותו בין האצבע והבוהן שלו, בעוד אורן מזיין אותי במרץ. התחלתי לראות כוכבים מרוב עונג. הרגשתי איך גלי האורגזמה שוטפים אותי מלמטה והתחלתי לרעוד ללא שליטה בעודי צועקת הברות חסרות פשר “אח…… יה……”.

אורן שכבר לא יכול היה להתאפק יותר, השפריץ את המטען הלוהט שלו עמוק בכוס שלי, שולף את הזין וממשיך לשפשף אותו בעודו מתיז מטענים נוספים על ביטני ועל שדיי.

ליאור התאושש ראשון, קפץ מהשולחן בעוד הזין המזדקר שלו מתנדנד לפניו ואמר “אני הולך להכין את האמבטיה”. הוא הלך במסדרון ונכנס לאחד החדרים. אורן נישק את צווארי ולאחר רגע פיותינו נצמדו בנשיקה לוהטת כשלשונו מוצאת את דרכה לפה שלי.

התמזמזנו כך מספר דקות ואז ליאור קרא “היי בואו, האמבטיה מוכנה”. שטופי זיעה הלכנו אורן ואני יד ביד לכיוון האמבטיה.

ואת מה שקרה בחדר האמבטיה אספר בפעם הבאה….

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.