הכרויות סקס

בלוג אישי על הכרויות סקס שהיו לי ועל סטוצים מזדמנים
4 ביולי, 2008 בשעה 13:14
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

טוב אז שלושתנו, שירה, אלון ואני גלית, נוסעים במהירות במרצדס הפתוחה של אלון לסטודיו שלו בהרצליה. הבירה ששתינו במועדון עוד נתנה את אותותיה ושלושתנו צחקקנו והתגרינו מהמחשבות על מה שעומד להתרחש…

אלון החנה את המכונית בחניה של וילה גדולה. נכנסנו למרתף הענקי ואלון הדליק אור אדום עמום. יכולתי לראות את רצפת הפרקט והמראות שכיסו כמעט כל קיר אפשרי. מוזיקה חרישית וקצבית של סמבה החלה להתנגן ושירה החלה להניע את אגנה בהתאם לקצב. בפינה לידינו הייתה ספת עור גדולה ואלון ואני התיישבנו בנוחות.

שירה המשיכה עם הריקוד ואנחנו התבוננו בה בהנאה. לאט לאט הפך הריקוד חושני יותר כששירה העבירה את ידיה על שדיה וליטפה את גופה. שירה פתחה כפתור אחר כפתור בחולצתה, חושפת חזייה אדומה המחזיקה בקושי את שדיה הגדולים. אלון ואני עודדנו אותה בקריאות התלהבות "כן שירה, עוד… עוד…". החזייה נשרה לאט חושפת זוג פטמות ענקיות זקורות בעוד שירה ממשיכה להתנועע לקצב הסמבה והחלה לטפל במכנסיה.

אלון כרך את ידו סביבי וקירב אותי אליו. המיניות בחדר הייתה מדהימה והעקצוצים המוכרים מהפיטמות והכוס שלי החלו לטפס. אלון כאילו קרא את מחשבותיי והתיר את הקשר של חולצתי. החזייה נפתחה אף היא בעקבות החולצה ומיד השתחררתי משתיהן. ידיו הגדולות של אלון ציירו מעגלים על שדיי. אוי איך הוא ידע איך לגעת בי…. המעגלים היו גדולים בתחילה ואז כמו ספירלה קטנו והתקרבו לפיטמות הזקורות שלי. ואז חפן כל שד בידיו והחל ללוש אותם בתנועות עדינות אך בטוחות. הרגשתי בגן עדן…

בינתיים שירה הספיקה להוריד את הג'ינס ונשארה בתחתוניה הקטנים, ממשיכה להתנועע לקצב המוזיקה. בתנועות מלטפות ומגרות הורידה שירה לאט את תחתוניה, חושפת את הכוס המגולח שלה. לאחר מכן המשיכה שירה בריקוד האירוטי שלה תוך כדי ליטוף שדיה בידה האחת ואוננות בידה השניה.

שלחתי את ידיי לקידמת המכנסיים של אלון. כצפוי הבליטה במכנסיו העידה כי הזין שלו התאושש ומוכן לפעולה. פתחתי את החגורה והרוכסן ושיחררתי את הזין הזקור מבעד לתחתונים. מבלי להסס התכופפתי והכנסתי את קצה הזין לפי, מוצצת אותו בעדינות ומלקקת בלשוני את המקום הרגיש בתחתית הכיפה. רציתי להכניס יותר לפי אך הזין היה עבה מדי מכדי שאוכל לבלוע יותר ממחציתו. שמעתי את אלון גונח בהנאה בעודו מחליק את ידיו על שערי.

אלון ואני השתחררנו מהג'ינס והתחתונים כך שנשארנו שלושתנו ערומים ומחורמנים. שירה התקרבה אלינו, התיישבה מאחורי ושלחה את ידיה לשדי ולכוס שלי שהיה רטוב וחם. היא ליטפה בעדינות את הכוס והשד הרגיש שלי. מעולם לא הזדיינתי עם אשה וההרגשה בפעם הראשונה הייתה מופלאה. היא פשוט ידעה איך לגעת בי, צובטת את הדגדגן התפוח, לשה את השד עם הפיטמה הזקורה… ועד מהרה הגעתי לאורגזמה מטרפת בעודי ממלמלת בפה מלא הברות משונות.

התרוממתי והסתובבתי לעומת שירה, מלטפת אותה בתודה ומעבירה את ידיי על זוג השדיים המפואר שלה, לשה אותם היטב ומלטפת את הפיטמות הדולות והמזדקרות בצורה מחוצפת קדימה. שירה קירבה את פניה ופיותינו נצמדו בנשיקה צרפתית לוהטת.

אורגיה עם אלון ושירה - אתר זוג הכרויות סקסאלון קם מהספה והזין המתוח שלו העיד כי הוא מת כבר לזיין. הוא השכיב את שתינו על הספה, שירה שוכבת מעלי והרגשתי איך הכוס שלה נמצא ממש מעל הכוס החם שלי. אלון התמקם בין הרגליים של שתינו בעוד רגלו השמאלית מחזיקה ברצפה.

הרגשתי איך הזין של אלון נכנס בקלות לכוס של שירה שגנחה בהנאה. אלון הוציא את הזין והכניס אותו כמה פעמים לכוס של שירה ואז הרגשתי אותו מרחיב את הכוס שלי. הזין העבה נכנס עד קצהו לכוס שלי שהיה רטוב כבר ורק חיכה לזין רציני שיטחן אותו. הייתה זו הרגשה נהדרת. עודדתי את אלון "כן… זיין אותי… תכניס לי את הזין שלך מותק…".

אלון עבר שוב לזיין את שירה וכך בעודנו מתחבקות זיין אלון לסירוגין את שתינו. געשנו שלושתנו בתאווה בלתי נשלטת בעודנו צועקים קריאות עידוד מחרמנות אחד לשני. היה זה אחד מאותם רגעים שאת יודעת שלא ישובו במהרה. הקצב הלך וגבר, כמה חדירות לכוס שלי ואז חדירה לכוס של שירה. אלון החל להרביץ קלות לתחת של שירה בעודו מזיין אותה וזה רק הגביר את התאווה שלה. אלון החדיר אצבע לפי הטבעת של שירה ואז הרגשתי אותה מתפוצצת באורגזמה חזקה והנוזלים מהכוס שלה ניגרו על הכוס שלי.

התחרמנתי בטירוף. אלון עבר לזיין אותי ושירה שלחה יד מאחורי הרגל שלי והחדירה את אצבעה לתחת שלי. אלון המשיך לזיין בקצב גובר והולך והאורגזמה שלי לא איחרה לבוא, שוטפת אותי בגלי עונג בכל הגוף. אלון שלא יכול היה להתאפק יותר שלף את הזין שלו והחדיר אותו בין הכוס שלי ושל שירה, מגרה את הדגדגנים הנפוחים ממילא. כמה תנועות מהירות והוא ירה את מטענו בין שתינו בעודו צועק "כן, אוח אלוהים… אתן נהדרות…"

התאוששנו לאיטנו, התלבשנו ואלון החזיר אותנו הביתה. נפרדתי בנשיקה לוהטת משניהם וידעתי כי יהיה לכך המשך…

עליתי הביתה מותשת לגמרי אך לפני שנרדמתי הצצתי במחשב לראות אם יש לי הודעות חדשות באתר ההכרויות סקספאל הכרויות סקס בכיף. לא התאכזבתי אך על זה בפעם אחרת…

 מקווה שנהניתם וגמרתם כמוני לפחות…

מאחלת לכם רק כיף, חרמנים וחרמניות יקרים שלי ושתזכו לחוות בעצמכם זיונים נהדרים ומהנים

אוהבת, גלית
15 במאי, 2008 בשעה 17:35
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

היי, זוכרים שסיפרתי לכם על חברה שלי, שירה, רווקה  בת 28 שאוהבת לעשות חיים ולהשתולל עם מי שבא לה.  היא מוצאת את רוב הבחורים באתר אחד בשם סקספאל הכרויות סקס בכיף.

אז שירה מתקשרת אלי במוצ"ש אחד. "גליתוש, לא תאמיני מצאתי מדריך ריקודים בסקספאל משהו מדהייייייייייייים. בא לך לקפוץ איתנו לדרינק?". לרגע היססתי, הם זוג ואני גלגל חמישי… "רגע מאמי, לא יודעת" התחלתי לאמר אבל שירה לא ויתרה. "יאללה עזבי אותך ממוסכמות פשוט בואי לדרינק אחד ותכירי את אלון, למות עליו. אנחנו באים לאסוף אותך בעשר ותהיי מוכנה".

היה כבר תשע והילדים כבר היו במיטות, חשבתי לעצמי מה יש לי להפסיד. ארגנתי את הבייבי סיטר, מקלחת מהירה, חולצה לבנה קלילה קשורה בבטן חושפת הבטחה לזוג שדיים מוצקים, מכנסי ג'ינס צמודים המבליטים את הגיזרה, קצת בושם במקומות הנכונים ואני מוכנה.

דפיקה בדלת ושירה נכנסת. "היי גליתוש, את באה? הוא מחכה למטה". ירדנו למגרש החניה וראיתי מרצדס כסופה ובה יושב גבר. כשראה אותנו מתקרבות הוא פתח את הדלת ויצא לקראתנו בחיוך. התבוננתי בו ואכן שירה לא הגזימה. גבר בסביבות ה-30, לא גבוה מדי, גוף סקסי חטוב ללא טיפת שומן מיותרת וחיוך של מיליון דולר. "אלון, נעים מאוד" אמר, "גלית, כנ"ל" השבתי ואז הוא רכן ונשק קלות לשפתיי. היה לו ריח נעים שזיהיתי מיד כטיטניום. קצת הופתעתי מהישירות אבל הפתיחות מצאה חן בעיני.

שירה התיישבה מקדימה בעוד אני מתרווחת מאחור ואלון נוהג במהירות לכיוון נמל תל אביב. בדרך סיפרה לי שירה שאלון מנהל ומדריך בית ספר לריקודים סלוניים וסלסה בהרצליה. הם נפגשו לפני שבועיים דרך סקספאל ומאז הם ביחד. הגענו לנמל ואלון חנה מול בניין שנראה קצת ישן אבל המוזיקה הבוקעת מהדלת העידה שיש בו חיים.

נכנסנו פנימה ובעוד שתינו מתרגלות לחשיכה חזר אלון עם שלוש כוסות בירה והוביל אותנו לפינה מרוחקת עם כורסאות ושולחן קטן. המוזיקה היתה רכה ומזמינה, מספר זוגות התנועעו על רחבת הריקודים והאוירה הכללית הייתה מינית אך לא זולה.

שתינו קצת, צחקנו ואז אלון הזמין אותי לרקוד. הסתכלתי על שירה שהנידה בראשה שזה בסדר מצידה. הלכנו לרחבה בזריזות, אלון מחזיק אותי בידיו והחלנו לרקוד. אני לא רקדנית ממש אך אלון הוביל אותי ורגליי כאילו נעו מעצמן. הוא סחף אותי, סובב אותי עם המוזיקה ואז הצמיד אותי אליו ושדיי נמחצו אל חזהו. נשארנו כך שניות ארוכות כשאני מרגישה הזין הנוקשה שלו שמתחנן לצאת מבעד לג'ינס.

חזרנו לשולחן, הזמנו סיבוב משקאות נוסף והמשכנו לצחקק אחד עם השני. ראיתי שהיד של שירה נשלחה מתחת לשולחן לכיוון מפשעתו של אלון. המיניות ממש הורגשה באויר. שירה הניעה את ידה בתנועות ליטוף ואני הסתכלתי לצדדים לראות אם לא מסתכלים. האולם היה חשוך למדי וכל אחד היה עסוק בענייניו כך שיכולנו לעשות ככל העולה על רוחנו ואף אחד לא היה מרגיש.

שירה לגמה מלוא הפה מבקבוק הבירה ועם המשקה עדיין בפיה התכופפה ונעלמה מתחת לשולחן. אלון קירב אותי אליו, כרך את ידו סביב כתפיי והסתכל בעיניי. מזוית העין ראיתי איך שירה פותחת את רוכסן הג'ינס, משחררת את הזין הזקוף לאויר ללא הפרעה של תחתונים כלשהם ומחזיקה אותו בידיה. אז, עדיין בפה מלא בירה החלה למצוץ את הזין ואני רק יכולתי לדמיין את ההרגשה האלוהית של אלון.

עיקצוצים החלו לזרום במפשעתי. אלון קירב את שפתיו ונפגשנו בנשיקה ארוכה כשלשונו חודרת ומגששת יחד עם לשוני. אלון הוריד את ידו לשיפולי הגב שלי והכניס את כף ידו למכנסיים הצמודים שלי. פתחתי שני כפתורים במכנסיים כדי לאפשר לו מרחב תנועה. הוא לש את שני פילחי התחת שלי והעיקצוצים גברו.

אורגיה עם שירה ואלון - אתר זוג הכרויות סקס וסטוציםשפתותינו נפרדו ונשמתי מלוא ריאותיי כדי לטהר את ראשי שהיה קצת מטושטש מהבירה. ידו של אלון נתחבת בין פילחי ישבני בעוד הפה של שירה עולה ויורד במומחיות על הזין המפואר של אלון. הצצתי שוב לוודא שלא מסתכלים עלינו ואז שלחתי את ידי וחפנתי את הביצים של אלון. הרגשתי איך הן כבדות, מלאות ורגישות כי הן התכווצו למגע ידי. אלון נאנח בעונג והכניס את אצבעו לפי הטבעת שלי. התכווצתי…. רציתי להרגיש אותו בכוס החם שלי שבאותה עת כבר הרטיב במיציו את תחתוני החוטיני שלי.

במשך דקות מספר התחרמנו שלושתנו עד שלפתע אלון גנח בקול רם, הרגשתי איך הביצים שבידי פועמות והבנתי שהוא גמר בפה של שירה. לאט לאט התרוממה שירה והתיישבה בכורסא לצידו של אלון. הם התנשקו בלהט ואלון שחרר את אצבעו מחור התחת שלי.

"למה שלא נקפוץ לסטודיו שלי" אמר אלון, "הוא לא רחוק מכאן". סידרנו את בגדינו, אלון השאיר שטר של 200 על השולחן ויצאנו למכוניתו.

את המשך הסיפור בסטודיו של אלון, חרמנים וחרמניות יקרים שלי , אספר לכם בפעם הבאה…

אוהבת

גלית

 
5 במאי, 2008 בשעה 0:56
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

אורן ואני, ערומים כביום היוולדנו הלכנו יד ביד לחדר האמבטיה שם חיכה לנו ליאור שהזין הזקור שלו העיד על חרמנותו הרבה.

היה זה חדר האמבטיה המפואר ביותר שראיתי. החדר היה בגודל של חדר שינה ובמרכז עמד ג'קוזי ענק, מלא קצף מבעבע כשהמנועים מזמזמים ומרעידים את הקצף שעל פני המים. בחדר היה אור רך של נרות שריצדו בפינות החדר והפיצו ריח יסמין נעים.

ליאור שלף משום מקום שלוש כוסות יין גבוהות והגיש לנו כוס לכל אחד. ואז הרים בקבוק שמפניה מכד הקרח ומזג לכל כוס מנה גדושה של שמפניה צוננת. "הם ממש חשבו על הכל" עברה בראשי מחשבה.

זיון כפול (אילוסטרציה) - הכל תודות לאתר סקספאל הכרויות סקס

השקנו כוסות ובאמירת לחיים לגמנו מהשמפניה המצויינת. המשקה תרם למצב הרוח המרומם שלי. הנחתי את הכוס וחשבתי "סטוץ כזה לא היה וכנראה גם לא יהיה לי בחיים". תפסתי את הזין של אורן בידי האחת ואת הזין של ליאור ביד השניה והובלתי את שניהם מצחקקים למדרגות הג'קוזי. הם הניחו את הכוסות וכולנו נכנסנו לג'קוזי הרחב, מצחקקים כמו ילדים.

התיישבתי בתוך המים המבעבעים, מרגישה את זרנוקי המים מכל הצדדים מדגדגים את עורי. הגברים התיישבו על שפת הג'קוזי, מביטים בי בחיוך ואז שמתי לב ששניהם משפשפים אחד את הזין של השני. "לא הם לא הומואים" אמרתי בליבי אבל באוירה פנטזיונית כזו הכל נראה אפשרי. קירבתי את ירכיי לאחד הג'טים בדופן הג'קוזי. הרגשתי עקצוץ נעים עובר בחלק הפנימי של ירכיי. עמדתי על ברכיי וקירבתי את הרגליים לג'ט המבעבע. הרגשתי מעין ויברטור מסוג חדש מלטף את הכוס שלי בנחשולי מים חמים. הרגשתי את החום עולה מהירכיים כלפי מעלה והפיטמות שלי שהיו מעל המים הזדקרו בחוצפנות

אורן שנכנס בינתיים למים הצמיד את חזהו לגבי ושלח את שתי ידיו מאחור למעוך את שדיי ולמולל את הפיטמות המגורות באצבעותיו בעוד אני מרגישה את הזין שלו מתחכך מתחת לפי הטבעת שלי. אורן נישק אותי בעורף, ליקק את תנוך האוזן שלי ונשף באוזני, פעולה שמחרמנת אותי במיוחד.

ליאור נע על שפת הג'קוזי וקירב את הזין שלו שעמד כעת במלוא גאוותו אל מול פניי. לקחתי את כיפת הזין בפי בעודי מחזיקה ברגליו של ליאור. הכוס שלי המשיך להעביר עיקצוצים בכל גופי בקצב מוגבר בגלל זרם המים המענג וכן ידו של אורן מאחור שהחדיר לתוכו שתי אצבעות ומולל את הדגדגן שלי באגודלו. הרגשתי את האורגזמה נבנית והולכת בעוד אני מוצצת בחוזקה את הזין המפואר של ליאור. גמרתי בעוצמה רבה בעודי רוצה לצעוק אך רק ממלמלת עקב הזין של ליאור שמילא את פי.

בשלב זה גנחנו ליאור ואני. חפנתי את הביצים שלו ומיששתי אותם בזהירות. הרגשתי איך הזין שלו מתמתח עוד יותר וממלא את פי. האוירה בחדר הייתה מחושמלת. אורן הכניס את קצה הזין שלו לכוס הרוטט שלי והחל לזיין אותי לאט. העברתי את לשוני על הזין של ליאור שמילא את פי בעודי יונקת אותו לתוכי.

בתנועה חזקה הרים אורן את מותניי כך שעמדתי מכופפת מול ליאור והתחת שלי בולט למעלה. אורן לא היסס והכניס את הזין שלו בתנועות מהירות לכוס שלי מאחור. כעת גנחנו שלושתנו וריח חריף של סקס עמד באויר. רגע לפני שליאור עמד להתפוצץ, הוא הרים את ראשי ממפשעתו ויישר את גבי. הזין של אורן נשמט מתוכי.

ליאור קירב את פיו לשפתיי ונשק להן ברכות. לפתע הרגשתי נוזל קר נשפך על צווארי וניגר על שדיי וממשיך לירכיי. הייתה זו השמפניה ששפך ליאור.

המשך יבוא…. תזדיינו בסבלנות…..
3 במאי, 2008 בשעה 0:37
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

אז אתם זוכרים את הסיטואציה? אני נמצאת בדירת הרווקים, עדיין לבושה עם שני גברים ערומים הורסים, כורעת על ברכי ומוצצת בהנאה את הזין של ליאור בעוד אורן שוכב מתחתי ומענג אותי בלשונו…..

לאט הכנסתי את הזין של ליאור לפה, משחקת עם הלשון לכל אורכו, וביד אחת מהדקת את האחיזה בבסיס הזין עם הקצב. ביד השנייה התחלתי למשש את הביצים שלו שהתכווצו מהנאה. מידי פעם ירדתי עם הפה ומצצתי אחת מהן. ליאור נאנק בקול רם ופתח את רוכסן השמלה שלי עד לתחתונים

אורן שידו האחת מחזיקה את תחתוני החוטיני האדומים שלי ולשונו משחקת בדגדגן המגורה שלי, הושיט את ידו השניה ומשך את השמלה למטה. מיד השתחררתי מהשמלה רגל אחר רגל בועטת אותה הצידה. בינתיים ליאור הצליח לפתוח את החזייה שלי ומהר מאוד גם היא נזרקה הצידה, חושפת את שדי הזקורות ואת הפטמות שהיו מגורות כל כך שזה כמעט כאב.

גבר ערום, פנטזיית הזיון מיומנה של גלית (הכרויות סקס)

התחלתי להגביר את הקצב במציצה של הזין הזקוף של ליאור ושפשפתי את בסיסו ביד אחת. ליאור גנח וצעק "כן תמצצי את הזין שלי…. כן…. זה טוב… אח…".

אורן המשיך למצוץ את הכוס הרטוב, הלשון שלו מלקקת את הדגדגן הלוהט שלי. יד אחת שלו נשלחה למעלה ממששת את השד שלי ואצבעותיו ממוללות את הפיטמה, כשכבר חשבתי שלא יכול להיות יותר טוב עשה אורן דבר מפתיע. הוא הכניס שתי אצבעות של ידו השניה לכוס הלוהט והרטוב שלי ולפתע החדיר אותן לתחת שלי. התחלתי לגמור ברעידות לא נשלטות. שלחתי אצבע לתחת של ליאור שהזין שלו עוד תקוע בפה שלי והרגשתי איך הוא מיד גומר ושופך את מטענו לגרון שלי. המשכתי לינוק בולעת הכל בשקיקה.

לאחר רגע התרוממתי, עדיין עם התחתונים הרטובים לגופי , ליאור קרב אותי לגופו כך ששדיי נצמדו לחזה החלק שלו ופיו מנשק אותי בתודה.

הסתכלתי על אורן שהתיישב על הרצפה, הזין שלו עומד כמו תורן מיותם. "מסכן שלי" אמרתי וכרעתי ללטף את האיבר הבולט שלו. אורן התרומם ומשך אותי איתו. הוא היה בחור שרירי וכשהרים אותי על שולחן העץ הכבד נדמה כי לא התאמץ כלל. הוא קרע בתנועה מהירה את התחתונים שלי, הרים את רגלי מעל כתפו וקרב את הזין הנפוח שלו לכוס שלי. חשבתי שיחדור מייד אך לו היו תוכניות אחרות. הוא אחז בידו את הזין והצליף על הפתח הרטוב שלי. הרגשתי איך האורגזמה הבאה מתקרבת. התחננתי בפניו "תכניס לי אותו, זיין אותי" אך אורן בשלו, מצליף על החור ועל הדגדגן במיוחד.

ליאור שחזרה אליו נשימתו והזין שלו התרכך מעט, טיפס על השולחן והתיישב ברגליים פשוקות מאחורי. הוא שלח את שתי ידיו הגדולות לשדיים הרוטטות והמייחלות שלי והחל ללוש אותן בתנועות מעגליות ונמרצות.

ואז אורן החדיר באיבחה אחת את הזין העומד שלו מלוא אורכו לכוס הלוהט שלי. אוח…. זה הרגיש כל כך טוב. הוא השאיר אותו בפנים, נותן לי להתרגל לגודלו המכובד ואז החל לפמפם במרץ. הוא הכניס והוציא אותו בתנועות מהירות. הנשימה שלו ושלי נעשתה מהירה יותר בעוד גופותינו המיוזעים נעים לקצב הזיון המדהים הזה. הרגשתי איך הזין של ליאור מאחורי שנעמד שוב משתפשף בפלחי ישבני בעוד פיו מנשק את צווארי וידיו מוחצות בכוח את השדיים הכבדות שלי. ואז ליאור הוריד יד אחת ומצא את הדגדגן שלי באצבעו. הוא החל ללטף אותו באצבע אחת ואז מולל אותו בין האצבע והבוהן שלו, בעוד אורן מזיין אותי במרץ. התחלתי לראות כוכבים מרוב עונג. הרגשתי איך גלי האורגזמה שוטפים אותי מלמטה והתחלתי לרעוד ללא שליטה בעודי צועקת הברות חסרות פשר "אח…… יה……".

אורן שכבר לא יכול היה להתאפק יותר, השפריץ את המטען הלוהט שלו עמוק בכוס שלי, שולף את הזין וממשיך לשפשף אותו בעודו מתיז מטענים נוספים על ביטני ועל שדיי.

ליאור התאושש ראשון, קפץ מהשולחן בעוד הזין המזדקר שלו מתנדנד לפניו ואמר "אני הולך להכין את האמבטיה". הוא הלך במסדרון ונכנס לאחד החדרים. אורן נישק את צווארי ולאחר רגע פיותינו נצמדו בנשיקה לוהטת כשלשונו מוצאת את דרכה לפה שלי.

התמזמזנו כך מספר דקות ואז ליאור קרא "היי בואו, האמבטיה מוכנה". שטופי זיעה הלכנו אורן ואני יד ביד לכיוון האמבטיה.

ואת מה שקרה בחדר האמבטיה אספר בפעם הבאה….
2 במאי, 2008 בשעה 15:05
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

למחרת בבוקר הצצתי מייד בכרטיס שלי באתר…. שום דבר…. בצהריים כשחזרתי עם הילדים עדיין ריק אבל אחר הצהריים ראיתי שיש תשובה. הלב שלי החסיר פעימה. נכנסתי להודעה וראיתי "אם את רוצה, ליאור ואורן מחכים לך היום בעשר בכתובת ….. לחוויה מדהימה. שילחי אישור".

זהו, לקוני אבל כל כך מסקרן. הסתכלתי שוב על התמונות שלהם והרצתי בראשי את הסיטואציה. מצד אחד אני ממש לא מכירה אותם אבל מצד שני רק מההתרגשות על המחשבה של מימוש הפנטזיה החלה לי רטיבות למטה… אחרי שתי דקות החלטתי. שלחתי אישור לבחורים, התקשרתי לבייביסיטרית שבאופן מפתיע הייתה פנויה הערב, ביליתי עם הילדים והכנתי ארוחת ערב. הראש שלי כל הזמן הריץ סרטים על העומד להתרחש. הייתי גאה בעצמי שהחלטתי לפעול איך שאני רוצה.

לבשתי את השמלה האדומה הסקסית שלי שהבליטה את זוג השדיים שלי שעל אף שתי לידות עדיין מילאו את החזייה והזדקרו בחוצפה כנגד כח המשיכה. התאפרתי עם אודם תואם , הזלפתי בושם חושני על הצוואר ועל פנים הרגליים והברשתי את השיער החום הגולש בקפידה. הסתכלתי על עצמי במראה ואהבתי את המראה הכמעט זנותי שלי.

חצי שעה לפני הזמן כבר נסעתי במאזדה אל הפגישה לאחר פרידה מהילדים והנחיות לבייבי סיטר. הכתובת התבררה להיות באחד הבניינים הישנים בשיכון בבלי. חמש דקות לעשר כבר עמדתי מול הדלת, מהססת. בשלט כתוב "הזולה של אורן וליאור". דפקתי בהיסוס.

גבר צעיר וחתיך כבן 30, גבוה ממני בראש עמד בפתח עם חיוך רחב. "גלינה?", "כן" אמרתי (כך קראתי לעצמי בכרטיס), "אני ליאור. בואי תיכנסי".

נכנסתי לדירה שנראתה מסודרת למדי, סלון פשוט אך נקי, מטבח מאובזר, מרפסת עם הרבה צמחיה. הרבה יותר מסודרת ממה שדימיינתי דירה של שני גברים. מהחדר השני יצא גבר הורס עם עיניים כחולות עמוקות, ניגש אלי ואמר "אורן, נעים מאוד".

זיון כפול - חוויה של פעם בחיים תודות לאתר סקספאלליאור ניגש למטבח וחזר עם שלוש כוסות ובקבוק שמפנייה. הוא מזג לכולם ושלושתנו שינו את המשקה המבעבע וצונן אל גרוננו. אורן הפעיל מערכת סטראו שהייתה לידו עם מוזיקה חרישית ונעימה של סלואו ישן. ליאור עמעם את האור והושיט לי את ידו. התחלנו לרקוד ליאור ואני בעוד אורן צופה בנו מהספה. הריקוד הפך להיות חושני יותר ויותר. הרגשתי איך השדיים שלי נמעכות על החזה הגברי שלו בעוד גוש קשה רוצה לפרוץ מבעד למכנסי הג'ינס שלבש.

אורן התקרב אלי מאחור והחל מנשק את צווארי. ידיו פתחו את הרוכסן של השמלה ושחררו בזריזות את התופסן של החזיה. אורן העביר את ידו על הכתף שלי, מרגיש את העור החלק, ואז ירד למחשוף, תפס שד אחד ומישש את כולו, מרגיש את הפיטמה שהזדקרה.

ליאור הכניס את ידו מתחת לשמלה שעמדה ליפול והחל ללטף את התחת שלי בשתי ידיו, מרגיש את תחתוני החוטיני שלבשתי. היד שלי נעה מעצמה, מלטפת את הזין של ליאור מבעד לג'ינס כאשר היד השניה החלה לפתוח את החגורה.

דחפתי את ליאור אל מול הקיר והסתכלתי בעיניים הירוקות שלו. במשיכה אחת הסרתי את הג'ינס והתחתונים למטה. הזין שלו, בהחלט גדול השתחרר לחופשי ועמד בזוית מתגרה קדימה. ליקקתי את השפתיים וירדתי על הברכיים מול הזין המפואר שבלט מולי, שוכחת לגמרי את אורן שעמד מאחורי.

הסיטואציה ממש הטריפה אותי והרגשתי איך הכוס שלי לוהט ורטוב. תפסתי בעדינות את הזין, מחליקה אותו עם האצבעות והתחלתי ללקק את הכיפה שלו עם קצה הלשון, עוברת על החריץ הקטן ועל הנקודה מתחת לכיפה שאני יודעת שמשגעת גברים. ליאור נאנח וניכר עליו כי הוא נהנה הנאה רבה. בזהירות הכנסתי את הזין לפה שלי, מעסה אותו עם הלשון. יד אחת שלי החזיקה בחוזקה את בסיס הזין מקפידה שלא יגמור ויד שניה שלחתי לביצים, מלטפת אותן בעדינות ומעסה את האזור בין הביצים לחור התחת שלו.

אורן שהתפשט בינתיים וחשף גם הוא זין רציני ביותר, נשכב על הרצפה מתחתיי והביא את ראשו בדיוק מתחת לכוס הבוער שלי. הורדתי את האגן בעת שהוא הסיט את תחתוניי הצידה. הוא התחיל ללקק את הכוס שלי עם הלשון הנפלאה שלו והכניס את הדגדגן הלוהט שלי אל בין שפתיו בתנועת מציצה קולנית.

חכו להמשך בפעם הבאה…..
15 באפריל, 2008 בשעה 11:38
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס

לא תמיד קל לי בחיי היום יום. לא סיפרו לי כשלמדתי באוניברסיטה שכשאגיע לחיים האמיתיים היום שלי יהיה כל כך משוגע. קמה בבוקר, ילדים, אוכל לטוס לעבודה. עבודה, עבודה, לטוס להוציא את הילדים, אוכל, ילדים, ולהתמוטט מול המכשיר הזה בסלון שלא מפסיק לשדר פרסומות מעצבנות…

חיי מין? הצחקתם אותי. מאז הגירושין חוץ מאשר לאונן באמבטיה ובלילה במיטה עם הויברטור הנאמן שלי לא זוכרת כבר מה זה.

בעבודה יש כמה גברים צעירים יותר ופחות אבל הרוב נשואים והאחרים אני לא אגע בהם עם מקל. הבנתי שישועה לא תצמח לי מהגברים בעבודה.

אני דווקא נראית טוב ל-26 שנותיי. פנים נאות עם שיער בלונדיני גולש ועיניים בצבע כחול עמוק, גוף חטוב מרוח על פני 167 סנטימטרים, שדיים מוצקות ובשלות בגודל של אשכוליות קטנות, חמוקיים צרים המתחברים לגבעת וונוס מגולחת למשעי ורגליים צרות שלא נגמרות.

לאחר ששמעתי מחברה שלי, שירה, שרלילה רצינית אני חייבת לציין, שהיא מוצאת את רוב הסטוצים שלה ברשת הסתקרנתי. לפי מה שהיא מספרת יש אתר הכרויות סקס שהיא אוהבת ושם יש מבחר של גברים הורסים ומצויידים, רק לבחור…. שירה כבר שלושה חודשים יוצאת עם שלושה גברים ופעם סיפרה לי שהזדיינה עם שניים מהם ביחד (פנטזיה שלי עלי לציין).

גבר הורס בפגישת היכרויות סקסככה מצאתי את עצמי, ערב אחד, משעמום, בדידות וסתם עייפות, נרשמת לאתר הכרויות סקס באינטרנט. לא ממש ידעתי מה אני מחפשת, אבל ידעתי שאני חייבת זיון אמיתי כי כל כך הרבה זמן כבר לא הרגשתי זין גדול מוצק של גבר אמיתי, שאוכל ללטף, לנשק, למצוץ, להרגיש אותו בתוכי ולהביא אותו ואותי לשיאים של אורגזמות מטורפות.

נכנסתי לאתר, פתחתי כרטיס, שמתי תמונה, והתחלתי לשוטט. ראיתי הרבה גברים, הרוב רווקים, מיעוטם נשואים או גרושים, חלקם עם תמונות שלא מראות כלום וחלקם עם תמונות משגעות. ואז זה תפס אותי. נתקלתי בכרטיס של זוג גברים. היה בהם משהו מושך. צעירים קצת ממני חתיכים הורסים עם שתי תמונות. פתאום החלה לי רטיבות למטה והיד נשלחה אוטומטית לגרות את הדגדגן הלוהט. אוננתי במרץ עד שגמרתי באנחה קולנית, עד שחששתי שהילדים יתעוררו מהרעש. בכרטיס לא היה הרבה, "זוג צעירים מצויידים ומנוסים. אם את רצינית צרי קשר".

אחרי שנרגעתי השבתי "אשמח להמשיך..". גלשתי עוד קצת באתר והלכתי לישון הרוגה, מפנטזת על שני הגברים הללו, איך אנחנו נכנסים לג'קוזי, מלא בקצף, עם בועות, אחד מתיישב על הג'ט וזה מרטיט לו את הביצים, אני צוללת מתחת למים ומתחילה לנשק לו את הזין הגדול והארוך שלו… הוא יוצא מהמים ומתיישב על שפת הג'קוזי, אני מתרוממת ומתחילה למצוץ לו את הזין… הבחור השני נכנס למים ונצמד לגב שלי, הזין הזקור שלו מדגדג את פלחי ישבני בעודו נאנח, ומחזיק לי את החזה, הפטמות שלי מזדקרות מעונג. אחרי דקות ארוכות אני זאת שיוצאת… עכשיו בחור אחד מנשק לי את שפתי הכוס ומחדיר את הלשון שלו פנימה, מזיין אותי עם הלשון ומצליף על הדגדגן הלוהט יותר מהר ויותר מהר…. הבחור השני נעמד לידי ואברו מזדקר מול פני. ללא היסוס אני פותחת את פי כדי לקלוט את הראש העבה של הזין הנהדר הזה…. ואז נרדמתי רטובה.

המשך יבוא…
14 באפריל, 2008 בשעה 17:53
מאת: admin
נושאים: סיפורים של הכרויות סקס
מה שאני אוהבת באתרים כאלה של הכרויות סקס זה שנשים מקבלות מנוי חינם. כנראה בעלי האתרים יודעים שרב הביקוש של גברים על ההצע של נשים ולכן מעודדים נשים לבוא. לי דווקא זה מתאים כי אני מרגישה כמו מלכה ומחזרים אחרי. נכון שהם בדרך כלל חרמנים שרוצים רק זיון (אחרת לא היו רוכשים מנוי באתר של היכרויות סקס) אבל גם אני ורבות אחרות רוצות זיונים טובים בין היתר.

אני רוצה לדבר קצת על התמונות ששמים הגברים באתרי סטוצים. נכון שכיף להסתכל בתמונה הרי תמונה שווה יותר מאלף מילים… אבל הרבה גברים לא שמים תמונה. גבר כזה לדעתי הוא או לא רציני בקשר להשיג סטוץ (בטח אין לו מנוי ולא יכול לענות) או שממש נראה על הפנים. אני לא רוצה לבוא לדייט ראשון ולגלות שהוא שוקל 150 קילו…

אבל לא כל אחד רוצה שכולם יראו את תמונתו, לכן המציאו פטנט של תמונה פרטית. כך אני יכולה לתת לאיזה גבר שאני רוצה להציץ בתמונה שלי רק אחרי שראיתי את התמונה שלו או שהוא מצא חן בעיני. אחלה…

גברים סקסיים באתרי הכרויות סקסאבל גם מי ששם תמונה הרבה פעמים זה ממש לא זה. מניסיוני יש כמה סוגים של תמונות גרועות:

- התמונה מטושטשת, בחייך מה קשה לעשות פוקוס?
- התמונה פיצפונת. היום כל כך קל לצלם תמונה דיגיטלית שווה
- תמונה גדולה אבל הגבר פיצפון
- תמונה של שני חברים או החברה מהמילואים. ואיך לעזאזל אני אמורה לדעת מי אתה
- תמונה עם האקסית, נו באמת…
- תמונה עם תינוק. שלך? של אחותך? מה הוא עושה באתר היכרויות סקס
- תמונה של הזין המפואר (או לפעמים "צנוע") שלך. אז נכון שזה אתר של היכרויות סקס אבל מי שמבין בפסיכולוגיה של נשים יודע שזה לא עושה לנו את זה. כן אנו רוצות גם זיון משובח אבל יותר חשוב לנו מי מפעיל את הכלי מאשר אם זה זין של ילד או חמור.
- תמונה מאתר פורנו של זיון לוהט, שני בחורים צעירים חודרים בו זמנית לבלונדינית עם חזה ענק… אבל איפה אתה בדיוק?

זהו להפעם, אני הולכת להתחרמן על המחזרים שלי, היום אחד מהם לפי בחירתי (ואולי שניים ביחד…) יבוא אלי הביתה (הילדים אינם) ונרביץ לילה של תשוקה, תאווה, זיונים והגשמת פנטזיות.